Přijímáme objednávky na tel: +420 601 576 270 a 728 605 840 (od 8:00 - 16:00)

Dominant Tricolor D 301

225 Kč
VYPRODÁNO

DOMINANT TRIKOLOR D 301 je velice atraktivně zbarveným programem existující jako subpopulace DOMINANTA Koroptvího D 300. Náš program je autosexingový a má variability v barvě skořápky od bílé po krémovou. Je velice oblíben jako finální hybrid pro samozásobitelské chovy v České republice, Slovensku a Polsku . Díky atraktivnímu zbarvení je využíván i v exportu rodičovských kompletů Asie a Latinské Ameriky pro produkci vajec v rodinných samozásobitelských chovech pro výrobu konzumních vajec.

Předností jsou vysoké parametry snášky nad 280 vajec. Charakteristická je bílé až krémová barva skořápky vajec. Výchozím genetickým materiálem pro tento program jsou syntetické linie vytvořené z linií hnědě leghornky, rodajlendky a sussexky.

 

Nezapomeňte si také objednat:
Pytlíček vitamínů a minerálů pro první 4 dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento program je výsledkem křížení dvou populací hnědých leghorn. Otcovská populace je rychle opeřující s alelou recesivní k genu pro rychlost opeřování „K/k“ a mateřská populace je pomalu opeřující s dominantní alelou „K“. Při líhnutí jednodenních kuřat se uplatňuje feathersexing při využití alel „K/k“, kdy jednodenní kohoutek od matky získává dominantní alelu tohoto genu „K“ a je pomalu opeřující a jednodenní slepička získává od otce alelu recesivní „k“ a je rychle opeřující, což je patrně na letkách jednodenních kuřat.

Dominant Tricolor

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 24.3.2021
V loňském roce jsem si koupil další kuřice, jednu Trikolorku a dvě Vlašky, nesou úžasně. I z předešlých Trikolorek a Vlašek nesou všechny, také od Vás. Letos v dubnu máme objednané od Vás Modré a Černé, už se na ně těšíme, nesou prý také skvěle.
5
PJ Avatar autora | 15.3.2021
Krásné kuřičky.☺
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz