Objednávky na tel: 474 778 710 (OTEVÍRACÍ DOBA od 9:00 do 12:00 - 12:30 až 16:00, PO - NE)

Dominant Tricolor D 301

240 Kč
Skladem

DOMINANT TRIKOLOR D 301 je velice atraktivně zbarveným programem existující jako subpopulace DOMINANTA Koroptvího D 300. Náš program je autosexingový a má variability v barvě skořápky od bílé po krémovou. Je velice oblíben jako finální hybrid pro samozásobitelské chovy v České republice, Slovensku a Polsku . Díky atraktivnímu zbarvení je využíván i v exportu rodičovských kompletů Asie a Latinské Ameriky pro produkci vajec v rodinných samozásobitelských chovech pro výrobu konzumních vajec.

Předností jsou vysoké parametry snášky nad 280 vajec. Charakteristická je bílé až krémová barva skořápky vajec. Výchozím genetickým materiálem pro tento program jsou syntetické linie vytvořené z linií hnědě leghornky, rodajlendky a sussexky.

 

Klikněte zde a získáte zdraví a prosperující chov. Velká snáška zaručena !!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento program je výsledkem křížení dvou populací hnědých leghorn. Otcovská populace je rychle opeřující s alelou recesivní k genu pro rychlost opeřování „K/k“ a mateřská populace je pomalu opeřující s dominantní alelou „K“. Při líhnutí jednodenních kuřat se uplatňuje feathersexing při využití alel „K/k“, kdy jednodenní kohoutek od matky získává dominantní alelu tohoto genu „K“ a je pomalu opeřující a jednodenní slepička získává od otce alelu recesivní „k“ a je rychle opeřující, což je patrně na letkách jednodenních kuřat.

Dominant Tricolor

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 14.6.2024
Jsem s nimi velmi spokojena. Jsou zvídavé, snášet začaly mezi prvními, a do tří měsíců od pořízení mi vyseděly šest kuřat :-)
5
A Avatar autora | 24.9.2023
Od objednávky k rozvozu 14 dní. Od druhého dne začátek snášky obou slepiček.Stáří prý 18 týdnů,podle rozvážejícího.Za mě naprostá pecka.
5
RS Avatar autora | 29.10.2021
Koupil jsem na jaře dva kusy k nim ještě i koroptví a naprosto spokojen snášet začali ve 24 týdnu bílá vejce běžná velikost. Jedna tricolorka a jedna koroptví i kvokala vyseděla dodané násadové vejce. Překvapivě dobré kvočny, kuřata vodily dlouho. Jsem velmi spokojen se stavem dodaných kuřic i s dovozem. mohu vřele doporučit.
5
H Avatar autora | 24.3.2021
V loňském roce jsem si koupil další kuřice, jednu Trikolorku a dvě Vlašky, nesou úžasně. I z předešlých Trikolorek a Vlašek nesou všechny, také od Vás. Letos v dubnu máme objednané od Vás Modré a Černé, už se na ně těšíme, nesou prý také skvěle.
5
PJ Avatar autora | 15.3.2021
Krásné kuřičky.☺

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz