Objednávky na tel: 474 778 710 (OTEVÍRACÍ DOBA od 9:00 do 12:00 - 12:30 až 16:00, PO - NE)

O nás

Drůbež Červený Hrádek s.r.o.

Chov slepic je v naší rodině dlouholetou tradicí. Se slepicemi začal prof. Bedřich Dráb, který byl uznávaným chovatelem plemene Rodajlend a poctivými, domácími vajíčky zásoboval všechny své sousedy.
 
Jeho syn Ing. Tomáš Dráb se po úspěšněm studiu na České zemědělské univerzitě v Praze, stal vedoucím provozu u firmy Xaverov v Žatci a 30 let se věnoval chovu slepic pro tuto obří firmu.
 
foto3-226x300
Láska ke slepicím už od dětství - Tomáš Dráb
 
V roce 1994 se naskytla příležitost si vzít do pronájmu 3 staré haly v obci Lišany u Loun. Zde začal odchovávat brojlery se svým synem Davidem Drábem a několika dalšími zaměstnanci. Farma v Lišanech byla původně zaměřená na odchov brojlerů. V jarních měsících byly dvě haly určené pro odchov kuřic pro drobnochovatele.
V roce 1999 se naskytla příležitost koupit zdevastovanou farmu na Červeném Hrádku u Jirkova. Farma byla v takovém stavu, že o ni nikdo jiný neměl zájem. I když jsme nedostali ani jednu dotaci a peněz nebylo moc, podařilo se nám postupně dát farmu do mnohem lepšího stavu a celou řadu věcí zrekonstruovat. Rekonstrukce probíhá do dnes a doufáme že jednou se nám jí podaří dát do perfektního stavu.
 
foto-2-768x543
V takovém stavu byla farma v roce 1999
 
Po nějakém čase jsme se rozhodli, věnovat celoročně odchovu slepiček pro drobnochovatele. Proto jsme začali spolupracovat s českou a poctivou firmou, Líhně Studenec. Tato firma nám dodává krásná, jednodenní kuřátka plemene Dominant, v různých barevných variantách.

Jak vypadá příjezd kuřátek k nám:

kuratko-600x306 Příjezd kuřátek z líhní na farmu. Kuřátka jsou vylíhnutá jen několik hodin před návozem na farmu DSC00160-600x450 V tomto speciálním voze se kuřátka transportují z líhní k chovateli. DSC00163-600x450
Z vozů jsou kuřátka přenášená v bedýnkách do haly. Na hale je teplota u podlahy 32stupňů . Všimněte si, že kdokoliv chce vstoupit do haly, musí být oblečen v kombinézách pro jedno použití.
DSC00176-600x450 DSC00178-600x450 DSC00169-600x450
     
 
 
 


 
Odchované slepičky prodáváme na farmě. Nebo si je zájemci mohou koupit na našich rozvážkových trasách.
Denně vyráží na trasy několik našich vozů. K dnešním dni je již více jak 3000 prodejních míst.
 
Slepičky rozvážíme do těchto krajů:....
slepa-mapa-kraju-cr
 
Naši řidiči - prodejci jsou vyškoleni, a umějí zákazníkům poradit s výběrem slepiček. Řidiči prošli i školením dle norem EU a mají mezinárodní osvědčení o způsobilosti pro řidiče a průvodce přepravující zvířata tzv. modrá karta.
  I po prodání slepiček chovatelům rádi pomůžeme s jakýmkoliv problém. Nabízíme odborné poradenství ohledně krmiv, léčiv, doplňkové stravy i výběrem plemene. Jsme schopni poradit i s některými veterinárními problémy, které mohou v chovech nastat. Naši zákazníci se k nám rádi vracejí právě z důvodu kvalitního chovu a odborného poradenství..
  Zákazníci mají jistotu na rozdíl od jiných ,,prodejců", že slepičky skutečně pocházejí  z NAŠEHO chovu a že o slepičkách víme vše od vylíhnutí až po prodej. Kvalitním slepičkám podřizujeme vše . Od výběru české líhně, přes výběr špičkových českých krmných směsí až po dohled nad chovem zkušeným veterinářem. Samozřejmostí je očkování našich slepiček.
 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz