Přijímáme objednávky na tel: +420 601 576 270 a 728 605 840 (od 8:00 - 16:00, PO- PÁ)

O nás

Drůbež Červený Hrádek s.r.o.

Chov slepic je v naší rodině dlouholetou tradicí. Se slepicemi začal prof. Bedřich Dráb, který byl uznávaným chovatelem plemene Rodajlend a poctivými, domácími vajíčky zásoboval všechny své sousedy.
 
Jeho syn Ing. Tomáš Dráb se po úspěšněm studiu na České zemědělské univerzitě v Praze, stal vedoucím provozu u firmy Xaverov v Žatci a 30 let se věnoval chovu slepic pro tuto obří firmu.
 
foto3-226x300
Láska ke slepicím už od dětství - Tomáš Dráb
 
V roce 1994 se naskytla příležitost si vzít do pronájmu 3 staré haly v obci Lišany u Loun. Zde začal odchovávat brojlery se svým synem Davidem Drábem a několika dalšími zaměstnanci. Farma v Lišanech byla původně zaměřená na odchov brojlerů. V jarních měsících byly dvě haly určené pro odchov kuřic pro drobnochovatele.
V roce 1999 se naskytla příležitost koupit zdevastovanou farmu na Červeném Hrádku u Jirkova. Farma byla v takovém stavu, že o ni nikdo jiný neměl zájem. I když jsme nedostali ani jednu dotaci a peněz nebylo moc, podařilo se nám postupně dát farmu do mnohem lepšího stavu a celou řadu věcí zrekonstruovat. Rekonstrukce probíhá do dnes a doufáme že jednou se nám jí podaří dát do perfektního stavu.
 
foto-2-768x543
V takovém stavu byla farma v roce 1999
 
Po nějakém čase jsme se rozhodli, věnovat celoročně odchovu slepiček pro drobnochovatele. Proto jsme začali spolupracovat s českou a poctivou firmou, Líhně Studenec. Tato firma nám dodává krásná, jednodenní kuřátka plemene Dominant, v různých barevných variantách.

Jak vypadá příjezd kuřátek k nám:

kuratko-600x306 Příjezd kuřátek z líhní na farmu. Kuřátka jsou vylíhnutá jen několik hodin před návozem na farmu DSC00160-600x450 V tomto speciálním voze se kuřátka transportují z líhní k chovateli. DSC00163-600x450
Z vozů jsou kuřátka přenášená v bedýnkách do haly. Na hale je teplota u podlahy 32stupňů . Všimněte si, že kdokoliv chce vstoupit do haly, musí být oblečen v kombinézách pro jedno použití.
DSC00176-600x450 DSC00178-600x450 DSC00169-600x450
     
 
 
 


 
Odchované slepičky prodáváme na farmě. Nebo si je zájemci mohou koupit na našich rozvážkových trasách.
Denně vyráží na trasy několik našich vozů. K dnešním dni je již více jak 3000 prodejních míst.
 
Slepičky rozvážíme do těchto krajů:....
slepa-mapa-kraju-cr
 
Naši řidiči - prodejci jsou vyškoleni, a umějí zákazníkům poradit s výběrem slepiček. Řidiči prošli i školením dle norem EU a mají mezinárodní osvědčení o způsobilosti pro řidiče a průvodce přepravující zvířata tzv. modrá karta.
  I po prodání slepiček chovatelům rádi pomůžeme s jakýmkoliv problém. Nabízíme odborné poradenství ohledně krmiv, léčiv, doplňkové stravy i výběrem plemene. Jsme schopni poradit i s některými veterinárními problémy, které mohou v chovech nastat. Naši zákazníci se k nám rádi vracejí právě z důvodu kvalitního chovu a odborného poradenství..
  Zákazníci mají jistotu na rozdíl od jiných ,,prodejců", že slepičky skutečně pocházejí  z NAŠEHO chovu a že o slepičkách víme vše od vylíhnutí až po prodej. Kvalitním slepičkám podřizujeme vše . Od výběru české líhně, přes výběr špičkových českých krmných směsí až po dohled nad chovem zkušeným veterinářem. Samozřejmostí je očkování našich slepiček.
 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení