Přijímáme objednávky na tel: +420 601 576 270 a 728 605 840 (od 8:00 - 16:00)

Trichocoxan - 1l

335 Kč
Skladem

Přípravek proti trichomoniádě, kokcidioze, hexamitoze, salmonele a E-coli, u holubů i drůbeže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Rostlinné stabilizované extrakty, éterické oleje, fitoncidy,přírodní živice, biogenní a imunostimulační složky, flavonoidy,kvasinky, vitamín A, K.
 
Přípravek může být používán v průběhu celého roku z důvodu přírodního složení preparátu. Návod k jeho použití minimalizuje výskyt charakteristických změn a nemocí projevujících se chronickou ztrátou apetitu, dušností, a zánětu trávícího ústrojí. POUŽÍVÁ SE JAKO PROFYLAKTIKUM, tzn. v předstihu před možnou nemocí, ale taky léčebně.
                                 
Dávkování: preventivně: 5-10ml/ na 1l vody 2-3 dny v týdnu
                   léčebně: 10ml/1l vody v průběhu 5-6 dnů
 
Vysoká bezpečnost použití preparátu je ta, že může být aplikována v době krmení mladých na hnízdě, tak i po odstavení v době podávání jiných farmaceutických preparátů. Každý den připravit nový roztok.
 
Použití:    
Trichoxocan je novodobým a vydatným prostředkem založeným na unikátním složení speciálně zpracovaných biologicky účinných substancí, éterických olejů a výtažků z rostlin. Jeho komplexní víceúčelová forma zlepšuje zdravotní ochranu pravidelné fungování organizmu a staví mechanickou barieru tvorbě chorobotvorných zárodků (trichomonias gallinea, Eimeria atd.) ovlivňuje jejich invazi v organismu. Dodatečně aktivizuje imunologické reakce dýchacích cest a zažívacího traktu, povzbuzuje jeho rozvoj a také díky působení speciálních organických kvasinek vykazuje silné a bezprostřední účinky patogenní ochrany (mykoplasma,steptoccocus, E-coli,salmonela)
 
VYSOKÁ A BEZPEČNÁ PŘÍTOMNOST VITAMÍNU A a K V PREPARÁTU. TRICHOCOXAN JE OPRAVODVÝM PŘELOMEM V PODÁVÁNÍ PROFILAKTIK PŘI LÉČENÍ TRICHOMONADOZY, HEXAMITOZY A KOKCIDIOZY NEBEZPEČNÝCH NEMOCÍ U HOLUBŮ A DRŮBEŽE

Doplňkové parametry

Kategorie: Prevence proti kokcidioze
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz